TylKoZa1Zloty

Korzyści z członkostwa VIP TylKoZa1Zloty

Skorzystaj z oferty powitalnej

Dokonaj zakupu z Twojej oferty powitalnej, wyślij dowód zakupu (zdjęcie lub skan) na adres witamyoferta@tylkoza1zloty.com a my dokonamy zwrotu ustalonej kwoty na Twoje konto PayPal.

Skorzystaj z ofert zwrotu 50 zł

Co tydzień możesz wybrać jedną z czterech ofert specjalnych. Tak jak w przypadku oferty powitalnej, aby otrzymać zwrot50 zł, dokonaj zakupu i prześlij nam dowód zapłaty

Oszczędność przy
wszystkich moich zakupach

Nieograniczony dostęp do strefy użytkownika VIP oraz wszystkich dostępnych promocji w sklepach internetowych: zwrotu gotówki, zamkniętych wyprzedaży oraz specjalnych ofert lokalnych. To wszystko bez zobowiązań i bez minimalnego zakupu.

50 zł Cotygodniowy
Zwrot z oferty

Co tydzień możesz wybrać jedną z czterech ekskluzywnych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. W promocjach znajdziesz produkty codziennego użytku, dostosowane do Twoich potrzeb. Oferty te działają tak, jak oferta powitalna, Ty kupujesz a my zwracamy Ci 50 zł!

Zwrot gotówki

Zarabiaj na zakupach!

Za każdym razem, kiedy dokonujesz zakupu u partnerów biorących udział w naszym programie ofert cashback, zwracamy Ci część kwoty zamówienia.

Promocje

Najlepsze oferty promocyjne w internecie

Zapomnij o wielogodzinnym przeglądaniu stron internetowych w poszukiwaniu najlepszych promocji. TylKoZa1Zloty zrobi to za Ciebie! Od dziś wszystkie oferty promocyjne w jednym miejscu – TUTAJ!

Co to jest TylKoZa1Zloty ?

Czym się zajmuje TylKoZa1Zloty ?

TylKoZa1Zloty to strona internetowa, która pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi ofertami promocyjnymi sklepów internetowych w sieci. Zapomnij o wielogodzinnym przeglądaniu stron internetowych w poszukiwaniu najlepszych promocji. Dzięki TylKoZa1Zloty, już teraz możesz je znaleźć w jednym miejscu! Ponadto, cotygodniowo otrzymasz od nas informacje o najlepszych ofertach zniżkowych w danym momencie.

Ile kosztuje subskrypcja VIP TylKoZa1Zloty ?

Zapisując się na Ofertę powitalną, zezwalasz TylKoZa1Zloty na pobranie jednorazowej opłaty w wysokości 1zł. Opłata ta upoważnia do otrzymania prezentu powitalnego oraz daje możliwość korzystania z konta VIP przez okres próbny 72 godzin. Po upływnie okresu próbnego, subskrypcja będzie odnawiana, co 3 miesiące za opłatę 250 zł lub miesięczna 99zł.

Jestem niepełnoletni i chcę korzystać z członkostwa VIP. Czy moi rodzice mogą zapisać się w moim imieniu?

W przypadku osób niepełnoletnich do założenia konta VIP wymagana jest zgoda rodzica lub innego przedstawiciela prawnego.

  • Najlepsze ceny
  • Bezpieczna płatność
  • Obsługa klienta do Twojej dyspozycji
  • Bez zobowiązań